Przyszli Liderzy, czy wiecie, co wyróżnia Poznańską Akademię Liderów?

Aspekt międzyuczelniany!  Wyjazd szkoleniowy organizowany jest przez trzy poznańskie uczelnie – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuPolitechnikę Poznańską oraz ich samorządy studenckie Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej.

Dzięki temu możecie poznać nie tylko ludzi z Waszej uczelni, ale również studentów z dwóch innych! Jest to świetna okazja do nawiązania ciekawych relacji i wymiany doświadczeń.

O współpracę między wszystkimi poznańskimi uczelniami dba Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich (PSSUP). Dzięki wspaniałej integracji międzyuczelnianej tworzymy razem wielkie rzeczy w Poznaniu. Razem możemy więcej!

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej wielkiej rodziny. Rejestracja na PAL to pierwszy krok do sukcesów i działań w Waszym studenckim życiu.