Misja i cel

Misja i cel

Czy Poznańska Akademia Liderów jest dla Ciebie?

TAK, jeśli:

 ~ Jesteś studentem UEP, UAM lub WSB,

~ Aktywnie działasz w swoim środowisku lokalnym (uczelni, mieście, gminie),

~ Angażujesz się w działalność Studenckiego Koła Naukowego lub Organizacji,

~ Masz osobowość lidera lub chcesz ją wykształcić,

~ Masz otwartą głowę, pasję i energię!

PODEJMIJ WYZWANIE!

W projekcie weźmie udział 60 osób, które przejdą kolejne etapy rekrutacji.
Przygoda z PAL rozpoczyna się tygodniowym, darmowym wyjazdem szkoleniowym!

Co to jest PAL?

„Poznańska Akademia Liderów” to innowacyjny projekt mentorski, skierowany do osób, które studiują na jednej z Uczelni Wyższych: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomicznym w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu! Uczestnictwo w projekcie jest DARMOWE. W trakcie wyjazdu szkoleniowego uczestnicy zdobędą umiejętności, które pozwolą im założyć własną firmę, wynegocjować najlepszą cenę dla swojego produktu, napiszą swój pierwszy startup oraz stworzą biznesplan przyszłości.

Oprócz tego spotkają się z władzami uczelni oraz osobami świata biznesu i polityki, które opowiedzą, opierając się na własnych doświadczeniach, jak to jest prowadzić biznes w obecnych czasach, zarządzać działaniami w świecie polityki oraz jak wykorzystać każdy pomysł, który przyjdzie Ci do głowy!

Cel?

Celem projektu jest podniesienie kompetencji na temat przedsiębiorczości oraz możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Poruszone tematy pozwolą kształtować i rozwijać wśród studentów kluczowe dla przedsiębiorcy umiejętności. Uczestnicy pogłębią swoją wiedzę ekonomiczną, poznają reguły rynkowe oraz połączenie ich z codziennymi działaniami i decyzjami. Studenci otrzymają pakiet skutecznych narzędzi do budowania praktycznego modelu biznesowego przedsiębiorstwa.

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2023
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań