-->

Misja i cel

Misja i cel

Czy Poznańska Akademia Liderów jest dla Ciebie?

TAK!, jeśli:

~ Zdałeś w tym roku maturę i po raz pierwszy rozpoczynasz studia na Uczelni Wyższej,
~ Aktywnie działałe/aś w swoim środowisku lokalnym (szkole, mieście, gminie, parafii),
~ Masz osobowość lidera lub chcesz ją wykształcić,
~ Jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie aktywnego działania na rzecz społeczności studentów po rozpoczęciu studiów,
~ Masz otwartą głowę, pasję i energię!

PODEJMIJ WYZWANIE!

W projekcie weźmie udział minimum 30 osób które przejdą kolejne etapy rekrutacji!
Przygoda z PAL rozpoczyna się tygodniowym, darmowym wyjazdem szkoleniowym!

 

Co to jest PAL?

„Poznańska Akademia Liderów” to innowacyjny projekt mentorski, skierowany do osób, które rozpoczynają studia na jednej z Uczelni Wyższych: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Politechnice Poznańskiej czy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Uczestnictwo w projekcie jest DARMOWE. W trakcie wyjazdu szkoleniowego uczestnicy zdobędą umiejętności związane z zarządzaniem i realizacją projektów, pozyskiwania środków sponsorskich oraz rozwiną swoje kompetencje miękkie.

Poznają również specyfikę funkcjonowania organizacji studenckich, zwłaszcza Samorządów Studenckich. Wszystko, czego nauczą się w ciągu tego intensywnego kursu, wykorzystają w praktyce, organizując duże wydarzenie kulturalno-naukowe „Welcome to Poznań” dla studentów Miasta Poznania..

Cel?

Organizując PAL pragniemy wyłonić z rzeszy młodych ludzi, właśnie przyjętych na pierwszy rok studiów, młodych liderów – osoby, które podejmą wyzwanie i będą kształtować rzeczywistość, w której przyjdzie spędzić im kolejne lata życia. Damy młodzieży to, czego sami nauczyliśmy działając w organach Samorządów Studenckich poznańskich Uczelni. Chcemy wyposażyć tych, którzy posiadaj naturalne zdolności liderskie, w umiejętności i wiedzę, które pozwolą im rozwinąć skrzydła już na początku ich drogi.

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2014
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań