Misja i cel

Misja i cel

Czy Poznańska Akademia Liderów jest dla Ciebie?

TAK, jeśli:

~ Zdałeś w tym roku maturę i po raz pierwszy rozpoczynasz studia na Uczelni Wyższej,
~ Aktywnie działałeś/aś w swoim środowisku lokalnym (szkole, mieście, gminie),
~ Masz osobowość lidera lub chcesz ją wykształcić,
~ Jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie aktywnego działania na rzecz społeczności studentów po rozpoczęciu studiów,
~ Masz otwartą głowę, pasję i energię!

PODEJMIJ WYZWANIE!

W projekcie weźmie udział minimum 45 osób, które przejdą kolejne etapy rekrutacji!
Przygoda z PAL rozpoczyna się tygodniowym, darmowym wyjazdem szkoleniowym!

Co to jest PAL?

„Poznańska Akademia Liderów” to innowacyjny projekt mentorski, skierowany do osób, które rozpoczynają studia na jednej z Uczelni Wyższych: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Politechnice Poznańskiej, Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu lub Wyższej Szkole Bankowej! Uczestnictwo w projekcie jest DARMOWE. W trakcie wyjazdu szkoleniowego uczestnicy zdobędą umiejętności związane z zarządzaniem i realizacją projektów, pozyskiwaniem środków sponsorskich oraz rozwiną swoje kompetencje miękkie.

Poznają również specyfikę funkcjonowania organizacji studenckich, zwłaszcza Samorządów Studenckich. Wszystko, czego nauczą się w ciągu tego intensywnego kursu, wykorzystają w praktyce, organizując swój pierwszy samodzielny projekt kulturalno-naukowy dla studentów i mieszkańców Miasta Poznania.

Cel?

Organizując PAL, pragniemy wyłonić z rzeszy młodych ludzi, właśnie przyjętych na pierwszy rok studiów, liderów – osoby, które podejmą wyzwanie i będą kształtować rzeczywistość, w której przyjdzie spędzić im kolejne lata życia. Damy młodzieży to, czego sami nauczyliśmy działając w organach Samorządów Studenckich poznańskich Uczelni. Chcemy wyposażyć tych, którzy posiadaj naturalne zdolności liderskie, w umiejętności i wiedzę, pozwalające im rozwinąć skrzydła już na początku ich drogi.

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2022
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań