O nas

O nas

Kim są organizatorzy „Poznańskiej Akademii Liderów”?

Autorami projektu i organizatorami Poznańskiej Akademii Liderów są Fundacja Jeden Uniwersytet i Samorządy Studenckie Uczelni Poznańskich. Wszystkie zaangażowane osoby są lub byli samorządowymi liderami. W naszym gronie są:

    • Fundacja 1U

Mateusz Gołębiowski
Absolwent UAM, były Przewodniczący Parlamentu Samorządu Studentów UAM, absolwent studiów MBA, były członek Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, osoba doświadczona w realizacji wielu projektów społeczno – kulturalnych (Juwenalia, uroczystości absolutoryjne, wyjazdy studenckie, konferencje naukowe) skierowanych do ludzi młodych, realizował projekty finansowane z PO KL oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Trener biznesplanu, specjalista z zakresu ekonomii społecznej.

Wojciech Szalbierz
Absolwent UAM, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji Parlamentu Samorządu Studentów UAM, absolwent studiów MBA, osoba doświadczona w realizacji wielu projektów społeczno – kulturalnych (Juwenalia, uroczystości absolutoryjne, wyjazdy studenckie, konferencje naukowe) skierowanych do ludzi młodych, realizował projekty finansowane z PO KL oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Trener biznesplanu, specjalista z zakresu ekonomii społecznej.

Jakub Janiec
Absolwent AWF, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji AWF, Organizator imprez studenckich i młodzieżowych, Koordynator i pomysłodawca projektów Eu-Geniusze, AWF-alia. Ukończył studia z wyróżnieniem Rektora za działania na rzecz Uczelni.

Dariusz Janiec
Absolwent AWF, były Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego AWF, koordynator Festiwalu Muzycznego Juwenalia Poznań 2010, jeden z inicjatorów Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich, działacz społeczny przy Akademii Wychowania Fizycznego (członek Zarządu Fundacji na rzecz AWF realizującej projekty z FIO z zakresu kultury fizycznej; doświadczony w organizacji wielu projektów sportowych w tym „Dzień sportu i rozrywki AWFalia”; zaangażowany w reaktywację Akademickiego Centrum Kultury TROPS), zawodowo organizator eventów.

Kacper Krotecki
Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu, a obecnie student Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od początku studiów związany z działalnością w samorządzie studenckim UEP. Absolwent Poznańskiej Akademii Liderów 2016. W Parlamencie Studenckim UEP pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji ds. Kontaktów Zewnętrznych, a od kadencji 2018/2019 jest Wiceprzewodniczącym Parlamentu Studenckiego UEP. Koordynator wyjazdu „Adapt UEP” 2018. Był współodpowiedzialny za Team Sponsoringu festiwalu Juwenalia Poznań 2018. Prywatnie zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy chłopak! W tym roku czuwa nad PALem z ramienia Fundacji Jeden Uniwersytet.

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2021
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań