Kim są organizatorzy „Poznańskiej Akademii Liderów”?

Autorami projektu i organizatorami Poznańskiej Akademii Liderów są Fundacja Jeden Uniwersytet i Samorządy Studenckie Uczelni Poznańskich. Wszystkie zaangażowane osoby są lub byli samorządowymi liderami. W naszym gronie są:

• Fundacja 1U

Mateusz Gołębiowski
Absolwent UAM, były Przewodniczący Parlamentu Samorządu Studentów UAM, absolwent studiów MBA, były członek Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, osoba doświadczona w realizacji wielu projektów społeczno – kulturalnych (Juwenalia, uroczystości absolutoryjne, wyjazdy studenckie, konferencje naukowe) skierowanych do ludzi młodych, realizował projekty finansowane z PO KL oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Trener biznesplanu, specjalista z zakresu ekonomii społecznej.

Wojciech Szalbierz
Absolwent UAM, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji Parlamentu Samorządu Studentów UAM, absolwent studiów MBA, osoba doświadczona w realizacji wielu projektów społeczno – kulturalnych (Juwenalia, uroczystości absolutoryjne, wyjazdy studenckie, konferencje naukowe) skierowanych do ludzi młodych, realizował projekty finansowane z PO KL oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Trener biznesplanu, specjalista z zakresu ekonomii społecznej.

Jakub Janiec
Absolwent AWF, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji AWF, Organizator imprez studenckich i młodzieżowych, Koordynator i pomysłodawca projektów Eu-Geniusze, AWF-alia. Ukończył studia z wyróżnieniem Rektora za działania na rzecz Uczelni.

Dariusz Janiec
Absolwent AWF, były Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego AWF, koordynator Festiwalu Muzycznego Juwenalia Poznań 2010, jeden z inicjatorów Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich, działacz społeczny przy Akademii Wychowania Fizycznego (członek Zarządu Fundacji na rzecz AWF realizującej projekty z FIO z zakresu kultury fizycznej; doświadczony w organizacji wielu projektów sportowych w tym „Dzień sportu i rozrywki AWFalia”; zaangażowany w reaktywację Akademickiego Centrum Kultury TROPS), zawodowo organizator eventów.

Barbara Źrebiec i Katarzyna Wziątek

Potocznie zwane Kacha i Bacha, królowe biura. Nie straszne im faktury i zadania na ostatnią chwile. Na co dzień spokojne, uśmiechnięte, lecz w biurze nie znają litości pilnują każdego grosika jak na pracownice Poznańskiej firmy przystało ! Pozytywnie zakręcone, można powiedzieć – cud Kobiety.

Aleksander Olejniczak

Student UAM na kierunku Dialog i Doradztwo Społeczne, Aktualny samorządowiec, Rzecznik Prasowy Wielkiego Grillowania 2017, Koordynator Kalendarza Studenckiego UAM 2017-2018, Reprezentant sekcji piłki nożnej UAM.