Kim są organizatorzy Poznańskiej Akademii Liderów?

Autorami projektu i organizatorami Poznańskiej Akademii Liderów są Fundacja Jeden Uniwersytet i Samorządy Studenckie Uczelni Poznańskich. Wszystkie zaangażowane osoby są lub byli samorządowymi liderami. W naszym gronie są:

• Fundacja 1U

Mateusz Gołębiowski
Absolwent UAM, były Przewodniczący Parlamentu Samorządu Studentów UAM, absolwent studiów MBA, były członek Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, osoba doświadczona w realizacji wielu projektów społeczno – kulturalnych (Juwenalia, uroczystości absolutoryjne, wyjazdy studenckie, konferencje naukowe) skierowanych do ludzi młodych, realizował projekty finansowane z PO KL oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Trener biznesplanu, specjalista z zakresu ekonomii społecznej.

Wojciech Szalbierz
Absolwent UAM, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji Parlamentu Samorządu Studentów UAM, absolwent studiów MBA, osoba doświadczona w realizacji wielu projektów społeczno – kulturalnych (Juwenalia, uroczystości absolutoryjne, wyjazdy studenckie, konferencje naukowe) skierowanych do ludzi młodych, realizował projekty finansowane z PO KL oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Trener biznesplanu, specjalista z zakresu ekonomii społecznej.

Jakub Janiec
Absolwent AWF, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji AWF, Organizator imprez studenckich i młodzieżowych, Koordynator i pomysłodawca projektów Eu-Geniusze, AWF-alia. Ukończył studia z wyróżnieniem Rektora za działania na rzecz Uczelni.

Dariusz Janiec
Absolwent AWF, były Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego AWF, koordynator Festiwalu Muzycznego Juwenalia Poznań 2010, jeden z inicjatorów Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich, działacz społeczny przy Akademii Wychowania Fizycznego (członek Zarządu Fundacji na rzecz AWF realizującej projekty z FIO z zakresu kultury fizycznej; doświadczony w organizacji wielu projektów sportowych w tym „Dzień sportu i rozrywki AWFalia”; zaangażowany w reaktywację Akademickiego Centrum Kultury TROPS), zawodowo organizator eventów.

Agata Gumułka
Studentka dziennikarstwa, uczestniczka projektów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, absolwentka Młodzieżowej Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności 2017, absolwentka Poznańskiej Akademii Liderów 2020, członkini zarządu Młodzieżowej Agencji Kulturalno-Rozrywkowej. Posiada międzynarodowy certyfikat zarządzania projektem Agile Foundation. Od 14 roku życia związana z wolontariatem oraz działaniami na rzecz lokalnej społeczności. Doświadczony animator, wychowawca i kierownik wypoczynków. Obecnie, pracuje przy organizacji eventów na terenie Poznania.