Koordynatorzy

Koordynatorzy

Kim są organizatorzy „Poznańskiej Akademii Liderów”?

Autorami projektu i organizatorami Poznańskiej Akademii Liderów są: Fundacja Jeden Uniwersytet oraz poznańskie samorządy studenckie. Wszystkie zaangażowane osoby są samorządowymi liderami. A oto oni:

Koordynatorzy uczelni

Aleksandra Matusiak
Koordynatorka z ramienia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ola studiuje Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na III roku I stopnia oraz Informatykę i Ekonometrię na II roku I stopnia. Swoją przygodę z Parlamentem Studenckim Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, w którym aktywnie działa już trzeci rok, rozpoczęła dzięki projektowi szkoleniowo-integracyjnemu – Obóz Zerowy 2020, w którym wzięła udział zanim jeszcze rozpoczęła studia w swojej Alma Mater. Działała głównie w Komisji ds. Projektów oraz Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia, a aktualnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącej Parlamentu Studenckiego UEP. Dodatkowo, jest ubiegłoroczną absolwentką Akademii Liderów Rzeczypospolitej. Miłośniczka podróży, aktywności fizycznej i ambitnych wyzwań. Interesuje się nowymi technologiami oraz rozwojem osobistym. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi lub spędza czas z rodziną i psem :)

Julia Anna Przybylska
Koordynatorka z ramienia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Julia obecnie kontynuuje studia magisterskie na Międzyobszarowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych z kierunkami wiodącymi: Sinologia oraz Zarządzanie i prawo w biznesie, ponadto studiuje trzeci kierunek: Ekonomia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, na których ukończyła dwa kierunki licencjackie: Studia Wschodnie oraz Ekonomię. Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza Julia działa w Samorządzie Studenckim już drugi rok, obecnie piastując stanowisko Wiceprzewodniczącej Rady Samorządu Studentów na Wydziale Neofilologii. Julia angażuje się w koordynacje wielu wydarzeń na poziomie wydziałowym oraz uczelnianym, a także włącza się w działalność czterech komisji samorządowych. Po raz trzeci jest Koordynatorką konkursu budżetowego KOWADŁO 2.0, a po raz drugi została wybrana na Przewodniczącą międzynarodowego koła naukowego ENACTUS UAM. Zawodowo Project Manager, zaś zainteresowania naukowe skupiają się wokół etyki biznesu oraz dialogu międzykulturowych. Miłośniczka aromaterapii, herbaty i teatru.

Katarzyna Płaczek
Koordynatorka z ramienia Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Kasia studiuje na kierunku Psychologia w biznesie, II stopień. Swoją przygodę w samorządzie studenckim rozpoczęła w 2020 roku. Wcześniej pełniła funkcję Rzecznika Praw Studenta, teraz jest Przewodniczącą Rady Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i członkinią Orgaznizacji Studenckich: ASAP, Klub Debat Oksfordzkich, Teatr Absurd. Działa również w Komisjach: Stypendialnej, Dyscyplinarnej ds Studentów, ponadto jest członkiem Rady Studentów Parlamentu Studentów Rzcezypospolitej Polskiej i ekspertem ds. Studenckich Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2023
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań