Koordynatorzy

Koordynatorzy

Kim są organizatorzy „Poznańskiej Akademii Liderów”?

Autorami projektu i organizatorami Poznańskiej Akademii Liderów są: Fundacja Jeden Uniwersytet oraz samorządy studenckie zrzeszone w ramach Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich. Wszystkie zaangażowane osoby są lub byli samorządowymi liderami. W naszym gronie są:

Koordynatorzy uczelni

Julia Orłowska & Michał Turek  – UAM

Julia
Studentka stosunków międzynarodowych. Jej przygoda z Poznańską Akademią Liderów zaczęła się dwa lata temu, kiedy pojechała na wyjazd jako pierwszoroczna – od tamtej pory aktywnie angażuje się w życie wydziału i uniwersytetu. Cały czas uśmiechnięta. Poza aktywnością na studiach, interesuje się edukacją globalną i współprowadzi grupę „Globalna Wioska”.
Kontakt:
mail: julorl1@st.amu.edu.pl
tel: 723 897 929

Michał
Student kierunku prawno-ekonomicznego, zafascynowany zeszłorocznym PALem. Uwielbia kontakt z ludźmi- wieloletnimi przyjaciółmi, jak i tymi kompletnie nieznajomymi. Zawsze chętny do rozmowy i imprezy. Wolny czas spędza na siłowni, gotowaniu i netflixie.
Kontakt:
mail: m.turek.gol@gmail.com
tel: 793405350

Juliusz Sobolewski – UEP

Studiuje Finanse, Audyt, Inwestycje na drugim roku. Jego przygoda z parlamentem studenckim rozpoczęła się po uczestnictwie w zeszłorocznej edycji Poznańskiej Akademii Liderów. Wolne chwilę spędza z siatkówką, zarówno aktywnie na boisku jak i przed telewizorem oglądając mecze.
Kontakt:
mail: juliusz.sob@gmail.com
tel: 603034784

Katarzyna Chmielewska – PP

Studiuje budownictwo na Politechnice Poznańskiej. Dwukrotna uczestniczka PALu – w 2019 jako student roku “0”, a w 2020 jako Samorządowiec. Interesuje się gotowaniem, dobrą książką czy filmem. Przez przyjaciół nazywana jest “dobrą ciocią”, ponieważ nigdy nikomu nie odmawia pomocy, jest świetnym słuchaczem. Zaraża innych pozytywną energią.
Kontakt:
mail: katarzynamarzenachmielewska@gmail.com
tel: 883595424

 Oliwier Droździel – UPP

Student Ekonomii drugiego roku. Jego przygoda z Poznańską Akademią Liderów rozpoczęła się stosunkowo niedawno ze względu na uczelnianą aktywność. Cały wolny czas poświęca treningom crossfitu, podróżowaniu i poszerzaniu wiedzy na tle finansów.
Kontakt:
mail: drozdzieloliwier@gmail.com
tel: 508930799

Mieszko Nowak  – WSB

Jako uczestnik zeszłorocznego PALu, wiedziałem, że w tym roku też muszę jechać! Można ze mną pogadać o wszystkim o smutkach i radościach, nie boje się poruszać trudnych tematów. Najlepszy przykład to potężna kolekcja memów, niepoprawna politycznie od lewa do prawa. Do usłyszenia i zobaczenia na szkoleniach oraz wspólnych wieczorach! 🐑
Kontakt:
mail: mieszkopn@gmail.com
tel: 607700181

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2022
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań