Koordynatorzy

Koordynatorzy

Kim są organizatorzy „Poznańskiej Akademii Liderów”?

Autorami projektu i organizatorami Poznańskiej Akademii Liderów są: Fundacja Jeden Uniwersytet oraz samorządy studenckie zrzeszone w ramach Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich. Wszystkie zaangażowane osoby są lub byli samorządowymi liderami. W naszym gronie są:

Koordynatorzy uczelni

Maciej Dymczyk – UAM

Przewodniczący Wydziału Fizyki UAM, na którym studiuję optykę okularową z optometrią. Moimi największymi pasjami są podróże i nurkowanie. Co więcej, bardzo lubię poznawać nowych ludzi i organizować wyjazdy tak, żeby zapewnić wszystkim atrakcji!
Do zobaczenia na PALu!
Kontakt:
mail: maciejdymczyk@wp.pl
tel: 501 757 458

Karolina Rutkowska – UEP

Studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym (już) na drugim roku. Na specjalność wybrała Komunikację w Biznesie. Była uczestnikiem zeszłorocznej Poznańskiej Akademii Liderów i to właśnie od tamtej pory zaczęła się jej przygoda z Parlamentem Studenckim UEP, w którym działa od początku studiów. W wolnych chwilach dużo czyta, jeszcze więcej gotuje, interesuje się psychologią, ale najbardziej uwielbia być w drodze i podróżować!
Kontakt:
mail: rutkowska.k00@gmail.com
tel: 665 851 534

Dawid Kowalewski – PP

Student Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej, interesuje się popkulturą i kulturą japońską, technologią, a w wolnym czasie czyta, gra oraz programuje.
Kontakt:
mail: dawid.a.kowalewski@gmail.com
tel: 730943300

Marta Guźniczak – UPP

Studiuje Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu – przede mną ostatni rok tej pięknej przygody. Oprócz studiowania, stara się być również aktywną osobą w życiu akademickim swojej Uczelni (od 2 roku studiów działa w samorządzie studenckim). Ponadto, z chęcią angażuje się w organizację i pomoc przy różnego rodzaju eventach charytatywnych np. WOŚP, DKMS. Na co dzień jest optymistyczną i pełną energii osobą. Jej misją jest zarażanie innych uśmiechem i pozytywnym nastawieniem!
Kontakt:
mail: guzniczakmarta09@gmail.com
tel: 570555874

Joanna Karasiak – AWF

Studentka fizjoterapii oraz turystyki i rekreacji na poznańskim AWFie, udziela się w uczelnianym samorządzie już prawie 4 lata. Uwielbia rzeczy związane z artyzmem, poznawanie nowe rzeczy, podróżowanie i wiele innych (podczas PAL dopytajcie Asi).
Kontakt:
mail: karasiak.joanna@gmail.com
tel: 783483305

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2020
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań