Budowanie Zespołu – Jakub Janiec

Przyszli liderzy! Przedstawiamy Wam pierwszego szkoleniowca, który zadba o Wasze umiejętności budowania zespołu.

Przed Wami Jakub Janiec – absolwent AWF, były Przewodniczący Komisji Kultury i Promocji AWF, organizator imprez studenckich i młodzieżowych.  Posiada międzynarodowy certyfikat zarządzania projektem PRINCE 2 Foundation. W okresie liceum poznawał możliwości pracy wolontariusza na całym świecie dzięki wymianom międzynarodowym w ramach działalności w Lions Club – największej organizacji pozarządowej na świecie.

Poprowadzi on szkolenie „Team building – budowanie zespołu poprzez gry integracyjne”.
Dzięki niemu dowiecie się, jakie aktywności pozwolą zidentyfikować mocne i słabe strony poszczególnych członków grupy oraz zdefiniować ich role. Szkolenie z pewnością zapewni Wam masę pozytywnych wrażeń, emocji oraz zabawy i doskonale Was zintegruje!