Od Kandydata do Koordynatora!

Klaudia

Od Kandydata do Koordynatora!

Swoją akademicką przygodę sama zaczynała od Poznańskiej Akademii Liderów, dziś jest Koordynatorką tegorocznej edycji! Czy może być lepsza rekomendacja? Klaudia Bojko, bo o niej mowa, na co dzień studiuje pedagogikę o spec. edukacja elementarna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej energia i kreatywność sięgają jednak zacznie dalej, niż sama nauka. Klaudia jest również liderką Akademii Przyszłości i wspiera dzieci, by miały równe szanse. Jej zapał i odpowiedzialność sprawiły, że w tym roku postawiła na nogi pierwszą edycję KIndernaliów – imprezę, którą poznańscy studenci zorganizowali specjalnie dla poznańskich milusińskich. Motywuje, wspiera i z całą pewnością zachęci do dalszego działania, o czym na pewno przekonają się uczestnicy tegorocznego PAL-u!