Ruszamy z nową edycją!

Bez tytułu

Rozpoczynamy rekrutację do VII edycji Poznańskiej Akademii Liderów!

Jeśli jesteś urodzonym liderem i osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi ludźmi, chcesz aktywnie spędzić studia i robić więcej dla społeczności to Poznańska Akademia Liderów jest właśnie dla Ciebie!

PAL to tygodniowy (14-20 września) bezpłatny wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla przyszłych studentów I-roku, rozpoczynających studia na UAM, UEP, PP, UPP lub AWF w Poznaniu.

Podczas wyjazdu nauczymy Cię, jak zarządzać zespołem, jak zrealizować projekt od A do Z, jak pozyskiwać środki na organizację wydarzeń. Dodatkowo, podszlifujesz kompetencje miękkie oraz umiejętność pracy w grupie. Wszystko to pod okiem najlepszych trenerów z wieloletnim doświadczeniem biznesowym i przy organizacji eventów.
Oprócz tego, poznasz starszych kolegów i koleżanki ze studiów, którzy opowiedzą Ci jak wygląda akademickie życie w Poznaniu. Nie czekaj, wypełnij formularz w zakładce rekrutacja i już dziś zapisz się na Poznańską Akademię Liderów!

tadam