Startujemy!

unnamedRuszyła rekrutacja na najlepszy wyjazd szkoleniowy pod słońcem!
Jeśli jesteś urodzonym liderem, chcesz rozwinąć swoje umiejętności, aktywnie spędzić studia, poznać ludzi takich jak Ty, którym chce się więcej, to idealne miejsce dla Ciebie! Na Poznańskiej Akademii Liderów nauczysz się wielu cennych umiejętności z zakresu organizacji wydarzeń popularnonaukowych oraz kulturalno-rozrywkowych, a także podszlifujesz swoje kompetencje miękkie i umiejetność pracy zespołowej!
Więc nie czekaj, zarejestruj się już dziś i jedź z nami do wspaniałego zabytkowego zespołu pałacowego w Ciążeniu w dniach, gdzie przez pięć dni (14-18 sierpnia) będziesz mógł/mogła szkolić się pod okiem najlepszych trenerów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
Najlepszy start na studia – tylko PAL! Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś – kliknij w zakładkę „Rekrutacja” i wyślij nam swój formularz do 1 sierpnia! Do zobaczenia!