From the blog

STUDENCKI MAJ!

Studencki maj to najlepszy okres w trakcie trwania roku akademickiego. Każdy z nas może zaangażować się w tworzenie tych eventów. Niektórzy dali z siebie wszystko i wykorzystując wiedzę zdobytą na PALu pokazali co potrafią. Przed Wami jedynie kilka osób, które brały udział w Poznańskiej Akademii Liderów:

Ewa Gałązka – była uczestnikiem podczas IV edycji, a w tym roku została koordynatorem głównym PALu oraz pełniła funkcję Team Lidera Animacji na Juwenaliach 2019.

Aleksander Olejniczak – koordynator IV edycji PALu, a także koordynator główny tegorocznych Juwenaliów Poznańskich.

Zuza Wawrzyniak – dostała szansę, aby uczestniczyć w PALu jako kadra podczas V edycji, co pozwoliło jej na pokazanie swoich najlepszych cech w roli Team Lidera Pochodu Juwenaliowego 2019 oraz koordynatora PALu z ramienia UEP.

Ada Kostecka – uczestniczyła w V edycji, a dzięki zdobytej podczas wyjazdu wiedzy mogła wykazać się w roli Team Lidera Animacji na Wielkim Grillowaniu oraz koordynatora PALu z ramienia UAM.

To tak naprawdę niewielka część osób, które wiele wyniosły z Poznańskiej Akademii Liderów i pokazały jak potrafią wykorzystać to w praktyce. Pamiętaj, że również Ty możesz dołączyć do tego licznego grona i zaangażować się w tworzenie wielkich projektów!

Zarejestruj się już dziś!

http://liderzy.1uniwersytet.pl/rekrutacja/

Copyright © liderzy.1uniwersytet.pl 2023
Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań