Uczelnie Partnerskie – UEP

PAL 2020 (1)

Dzisiaj przedstawiamy Wam drugą uczelnię, współpracującą z nami już od wielu lat, czyli Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu!

UEP to jedna z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce, świadczy o tym nie tylko to, że wielokrotnie zajmowała wysokie miejsca w rankingach np. Perspektyw, ale również to jak o tamtejszych zajęciach wypowiadają się studenci! Jeśli chcecie się usłyszeć jak wygląda prawdziwie życie na UEPie, nie może Was zabraknąć!

Budynki Uniwersytetu Ekonomicznego mieszczą się w samym centrum Poznania. Aktualnie studiuje tam około 8 tysięcy studentów, którzy działają w ponad 50 kołach naukowych i organizacjach studenckich, gdzie rozwijają swoje umiejętności i kompetencje.

Jadąc na tegoroczną edycję Poznańskiej Akademii Liderów spotkacie wielu przedstawicieli UEP!

Czekamy na Wasze zgłoszenia! 📑 Rekrutacja KLIK